USŁUGI INŻYNIERSKIE IN TEC PLAN W WOJ. MAZOWIECKIM


Główną gałęzią działalności IN TEC Plan wykonywanej dla klientów w woj. mazowieckim są szeroko pojęte usługi inżynierskie. Lata doświadczeń, kumulowania wiedzy i rozwoju umiejętności pozwalają nam na zapewnienie stałej, wysokiej jakości usług.

Oferujemy profesjonalny nadzór budowlany, sporządzanie kosztorysów oraz projektowanie i sporządzanie dokumentacji budowlanej.

PROJEKTOWANIE I DOKUMENTACJA BUDOWLANA


Świadczymy usługi projektowania i przygotowywania szczegółowej dokumentacji budowlanej. Całość jest przygotowywana indywidualnie, zależnie od potrzeb konkretnego klienta. Uwzględniamy dokładny charakter, funkcję i lokalizację obiektu budowlanego.

Opracowania wykonywane na zlecenie naszych klientów przygotowujemy w najnowszych oprogramowaniach współpracujących z plikami CAD. Pliki o tym rozszerzeniu pozwalają inwestorom dokładne poznanie układu pomieszczeń i ich przeznaczenia w danym zamierzeniu, a także w razie potrzeby dogodne wprowadzenie zmian czy korekt.

Przebudowa budynków

Odpowiednia wiedza techniczna i lata wykonywania dokumentacji budowlanych dla klientów w woj. mazowieckim pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia, umożliwiającego projektowanie przebudowy istniejących budynków. Możemy, wedle sugestii klienta, zaprojektować nową formę i zmienić bryłę już istniejących konstrukcji nadając im nowej wartości czy dostosowując je do nowego przeznaczenia.

Oferujemy również wykonanie wykonanego projektu. Po szczegóły zapraszamy do oferty prac budowlanych.

WYCENY I KOSZTORYSY


Wyceny i kosztorysy są niezbędnymi dokumentami przy realizacji wszelkich prac budowlanych. Dzięki nim można realnie oszacować wszelkie koszta, które pochłonie dana inwestycja.

W IN TEC Plan zbudowaliśmy osobny dział zajmujący się dokumentacją kosztorysową. Tworzymy ją na zlecenie klientów działających w branży ogólnobudowlanej bądź innych, związanych gałęziach gospodarki tak w woj. mazowieckim, jak i w pozostałych częściach kraju. Oferowane opracowania obejmują kosztorysy inwestorskie, wyceny i przygotowywanie konkretnych ofert.

Przy wykonywaniu tej usługi korzystamy wyłącznie z aktualnych baz cennikowych od rzetelnych i renomowanych wydawnictw budowlanych.

NADZÓR BUDOWLANY


Klientom poszukującym rzetelnej i solidnej współpracy na gruncie inżynierskim zapewniamy fachowo realizowane prace z zakresu nadzoru budowlanego. Pilnujemy, by zlecone nam przez inwestorów zadania zostały wykonane prawidłowo i z zachowaniem wszelkich zasad sztuki. Dzięki temu zlecenia wykonane do tej pory przez IN TEC Plan w woj. mazowieckim skutecznie zabezpieczyły naszych klientów przed błędami czy brakami w projekcie.

Wykonując nadzór budowlany, zapewniamy:

  • Rzetelne wykonywanie obowiązków inspektora nadzoru budowlanego, kierownika budowy i robót konstrukcyjno-budowlanych
  • Pełną i dokładną opiekę merytoryczną oraz praktyczną nad wykonywanymi pracami – w zakresie pozyskania decyzji o warunkach zabudowy do zakończenia budowy czy jej odbioru
  • Sporządzanie ekspertyz technicznych i dokumentacji budowlanych obiektu i elementów konstrukcyjnych
  • Prowadzenie ksiąg obiektu budowlanego i wykonywanie przeglądów stanu technicznego budynków

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.